Iron Man VR

Bądź jak Tony Stark! Iron Man VR jeszcze w tym roku na konsolę Playstation

Któż nie chciałby móc wcielić się w rolę ulubionego superbohatera? No właśnie. Na przestrzeni najbliższych miesięcy taką właśnie możliwość otrzymają posiadacze Playstation 4 z technologią VR. Sony zapowiada bowiem premierę Iron Man VR.

Na oficjalnym kanale Playstation opublikowano wczoraj świeży materiał wideo, prezentujący fragment rozgrywki Iron Man VR. Ilość informacji, jaką można z niego wyciągnąć nie jest może szczególnie satysfakcjonująca, ale umówmy się – czego więcej powinniśmy oczekiwać? Zasada jest więc prosta. Gracz otrzyma możliwość wcielenia się w samego Tony’ego Starka, który będzie musiał zmierzyć się z tzw. „duchami przeszłości”.

O ile sam zarys fabuły wydaje się do bólu banalny, o tyle twórcy zaręczają, że nie będzie tak drętwo i przewidywalnie jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. W sumie – co mają powiedzieć? Muszą w jakiś sposób zachęcić do rozgrywki, jednak najuczciwiej będzie po prostu zaczekać na kolejne materiały promocyjne, no i na samą premierę gry. Wtedy będzie czas na ewentualny „lincz” lub pochwały.

 

Gry w technologii VR na razie niespecjalnie do mnie przemawiają, ale być może wynika to w głównej mierze z tego, że miałem do tej pory okazję zagrać tylko w kilka tytułów. Sam też nie posiadam gogli VR-owych na własny użytek. Może Iron Man VR będzie na tle dostępnych już produkcji wypadać całkiem znośnie.

 

 

źródło: gamespot

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: