Conan Exiles,The Surge

The Surge i Conan Exiles – te tytuły pobierzesz w kwietniu, w ramach Playstation Plus

Z racji tego, że sam co miesiąc z dużym zainteresowaniem doglądam świeżych informacji na temat tego, co Sony zaproponuje swoim graczom w ramach subskrypcji Playstation Plus, pomyślałem, że z wielką przyjemnością będę dzielić się również z Wami tymi właśnie nowinkami. A oferta na kwiecień nie jest wcale taka tragiczna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka…

Ciężko mi jednoznacznie powiedzieć czy jest w tym rzeczywiście jakaś zależność czy to tylko przypadek, ale odnoszę wrażenie, że jeśli Sony w jednym miesiącu zaproponuje swoim abonentom jakiś naprawdę solidny tytuł, po upływie 30 kolejnych dni serwuje coś, na co większość szanujących się graczy nie zwróciłaby w sklepie uwagi. Być może moje słowa są zbyt brutalne, ale taka jest właśnie moja osobista opinia na ten temat. W ostatnim czasie jest jednak naprawdę dobrze, jeśli chodzi o poziom oferowanych produkcji. Jeśli dobrze pamiętam, dwa miesiące temu w przypadku platformy PS4, mogliśmy pobrać Hitmana i For Honor. W marcu, ku mojemu zdziwieniu, do dyspozycji graczy oddano Call of Duty Modern Warfare Remastered i The Witness. Oczywiście gusta są różne i na pewno część społeczności była mniej lub bardziej usatysfakcjonowana, ale czego byśmy nie powiedzieli na temat tych gier, są one popularne, dobrze zrobione i przede wszystkim sporo trzeba za nie zapłacić.

Dobra, ale do rzeczy – Conan Exiles i The Surge.

Te dwa tytuły Sony przygotowało w ramach PS Plus na najbliższy miesiąc. Przyznam szczerze, że do tej pory nie miałem z nimi do czynienia, ale comiesięczne propozycje w ramach subskrypcji to dla mnie często okazja do tego, by spróbować się w klimatach, na które niekoniecznie wydałbym dobrowolnie pieniądze. The Surge to gra akcji z elementami RPG osadzona w przyszłości. Jeśli ktoś będzie miał ochotę na futurystyczną otoczkę, egzoszkielety, cybernetyczne implanty i inne tego typu smaczki, to jak najbardziej.

 

To, co oferuje Conan Exiles, to coś zupełnie odmiennego. Co prawda tutaj też mamy do czynienia z elementami RPG, jednak rozgrywka przenosi nas na pustynie, gdzie nie tylko trzeba będzie walczyć o przetrwanie z samymi przeciwnikami, ale również z otaczającym nas światem. Jako gracze zmuszeni jesteśmy dbać też o takie elementy, jak pożywienie czy dach nad głową. Sama fabuła stanowi tutaj rolę drugoplanową, natomiast świat gry stoi przed nami dosłownie otworem.

 

Jak to zwykle bywa, Sony z kilkudniowym wyprzedzeniem informuje o propozycjach kolejnego miesiąca w ramach Playstation Plus. Miejmy więc na uwadze, że do 2 kwietnia nadal można pobierać tytuły przeznaczone na marzec – Call of Duty Modern Warfare Remastered i The Witness.

 

źródło: blog playstation

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: