Kolejna porcja gier na konsole i PC w Biedronce. Jest kilka interesujących tytułów.

Biedronka wielokrotnie zaskakiwała już swoimi promocjami, jeśli chodzi o gry wideo czy sprzęt elektroniczny. Uważam, że najnowsza oferta, która obowiązuje w sklepach dokładnie od 8.04.2019 również spotka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Tytuły nie są rzecz jasna pierwszej nowości, ale jeśli ktoś chciałby wzbogacić swoją domową bibliotekę o coś, na co wcześniej było mu szkoda pieniędzy, to jest ku temu świetna okazja!

Lista gier obejmuje zarówno platformę Playstation i Xbox, jak również komputery stacjonarne. Wyraźnie widać jednak przewagę w ilości tytułów na korzyść popularnych konsoli. Nawet posiadacze starszych generacji znajdą tutaj coś dla siebie. Ceny zaczynają się już od 19,99 zł, natomiast za najdroższe tytuły trzeba będzie zapłacić 79,99 zł. Poniżej kilka najbardziej interesujących pozycji, natomiast w źródle pod wpisem znajdziesz pełną ofertę promocyjną.

Lords of the Fallen – 29,99 zł

To przede wszystkim rozgrywka na zasadach RPG. Gracz otrzymuje postać, którą musi rozwijać o nowe umiejętności i wzbogacać w coraz lepszy ekwipunek. Sama fabuła przedstawia starożytną krainę, w której ludzie zbuntowali się przeciw swojemu bogu i kierując się podstępem po prostu go zabili. Kiedy ten po latach zmartwychwstaje wraz z armią demonów, której zadaniem jest zniszczyć wszystko dookoła potrzebny jest ktoś, kto stawi im czoła. I w tym miejscu rozpoczyna się główne zadanie bohatera gry.

Śródziemie: Cień Mordoru – 59,99 zł

To przede wszystkim tytuł, pochodzący z uniwersum Władcy Pierścieni. Rodzina Taliona, głównego bohatera zostaje zamordowana. On sam również ginie, jednak tuż przed śmiercią jego ciało opanowuje upiorna dusza. Strażnik trafia do Mordoru, gdzie planuje dokonać zemsty. Gracz trafia w sam środek otwartego świata, co pozwala nie tylko kroczyć ściśle określoną przez fabułę ścieżką, ale również wykonywać wiele misji pobocznych i eksplorować otoczenie.

Assasin’s Creed: Rogue Remastered – 59,99 zł

Serie gier Assasin’s Creed kojarzy chyba każdy szanujący się gracz. W tej odsłonie wcielamy się w rolę postaci Shaya Patricka Cormaca, członka bractwa Asasynów, który nie do końca zgadza się z dominującą filozofią bractwa i postanawia przejść na stronę dotychczasowego wroga.

Tak, jak wspomniałem – poniżej w linku pełna lista dostępnych tytułów. Nie ma sensu rozpisywać wszystkiego w tekście, więc zachęcam Cię do zapoznania się z całą ofertą, bo wybór jest naprawdę spory. Część gier była swego czasu dostępna za darmo w ramach subskrypcji Playstation Plus. Jeśli korzystasz z tej platformy, a nie miałeś okazji pozyskać ich właśnie w ramach PS Plus, to może skusisz się na to, co oferuje teraz Biedronka.

Promocja potrwa do 20.04.2019.

 

źródło: biedronka

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: