Mortal Kombat 11 Scorpion

Zobacz nowy zwiastun Mortal Kombat 11. W końcu możemy usłyszeć w tle kultowy motyw z filmu!

Z serią Mortal Kombat jest w zasadzie jak z każdą inną bijatyką na konsole – albo się ją lubi, albo nienawidzi. W moje gusta akurat nie uderza żadna gra tego typu, ale najnowszy zwiastun Mortal Kombat 11 powoduje, że łezka się w oku kręci.

Nie ukrywam, w czasach nastoletniej młodości lubiliśmy z moim przyjacielem sprawiać sobie nawzajem niezłe lanie na arenie Mortal Kombat. W tych beztroskich czasach eskcytowaliśmy się również filmami, dotyczącymi tejże właśnie tematyki. Pewnie dlatego motyw muzyczny z kinowej produkcji Mortal Kombat wywołuje dziś u mnie takie, a nie inne emocje. Dziwi jednak fakt, że twórcy gry dopiero po tylu latach zdecydowali się wykorzystać popularny motyw w materiałach promocyjnych. Bo chyba przy okazji premiery poprzednich odsłon nie miało to miejsca? Jeśli się mylę, to poprawcie mnie proszę.

Zobacz jak prezentuje się najnowszy zwiastun Mortal Kombat 11.

 

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia. Gra zadebiutuje na platformach PS4, XONE, PC oraz Nintendo Switch.

 

źródło: screenrant

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: