annabelle wraca do domu, trailer

„Annabelle wraca do domu” – kolejny zwiastun najnowszej odsłony popularnego horroru

Nie ulega wątpliwości, że powyższy wizerunek upiornej laleczki znany jest wszystkim, bez wyjątków. Nawet, jeśli ktoś nieszczególnie przepada za horrorami, z pewnością „natknął się” już gdzieś na Annabelle. A jestem o tym przekonany chociażby dlatego, że w sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun, zapowiadający siódmą już odsłonę popularnej serii „Obecność”. Ta lalka to już ikona filmów gatunku, który reprezentuje. 😉

W pierwszej połowie lipca do polskich kin wejdzie produkcja zatytułowana „Annabelle wraca do domu”. Tak, jak wspomniałem jest to zarazem siódma część z serii, którą z dużym sukcesem rozpoczął film „Obecność” i tym samym sequel dwóch poprzednich części o lalce, która została opętana przez złe duchy („Annabelle” i „Annabelle: Narodziny zła”). Ponownie w obsadzie zobaczymy aktorów, bez których ta historia nie mogłaby pójść o krok dalej – Vera Farmiga i Patrick Wilson. Na ekranie pojawią się również nowe twarze: Madison Iseman, Mckenna Grace, Katie Sarife, i Steve Coulter.

 

Chyba nie będziecie mieli mi za złe, jeśli zaryzykuje stwierdzeniem, że ogólny zarys fabuły prezentuje się dość klasycznie? Dziecko ciekawskie tego, co zabronione wydostaje lalkę z zamknięcia, nieświadomie sprowadzając na siebie i swoich opiekunów najczystsze zło. Annabelle nie tylko bierze sobie za cel córkę państwa Warrenów, ale ściąga za sobą kolejne złe duchy. Jaki jednak będzie finał tej historii i przez co tak naprawdę będą musieli przejść bohaterowie – o tym przekonamy się tak naprawdę już niedługo.

„Annabelle wraca do domu” zadebiutuje bowiem w polskich kinach już 12 lipca.

 

źródło: warner bros

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: