Borderlands Playstation Plus Czerwiec 2019

Playstation Plus Czerwiec 2019: Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania!

Powiedzmy to sobie szczerze: miesiąc Maj nie rozpieszczał, jeśli chodzi o darmowe gry w ramach płatnej subskrypcji Playstation Plus. Nie jest to jednak zjawisko, które obserwujemy po raz pierwszy. Sony przyzwyczaiło nas już do tego, że raz podrzuca tytuły obok, których ciężko przejść obojętnie, a innym razem udostępnia gry, które trafiają w gusta tylko ściśle określonej grupy. I w sumie… ciężko powiedzieć do której grupy powinienem zaliczyć Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania, czyli propozycje w ramach czerwcowego PS Plus?

Podziwiam wszechstronnych graczy, którzy otwarci są na przeróżne gatunki gier. Graczy, którzy potrafią czerpać przyjemności zarówno z rozbijania czaszek przeciwnikom w ramach brutalnej bijatyki typu Mortal Kombat, jak również ze skakania po platformach kolorowymi i sympatycznymi postaciami. Dlaczego do tego nawiązuje? Bo mimo tego, że oferta Playstation Plus Czerwiec 2019 przedstawia się całkiem atrakcyjnie, uważam, że trafi jednak w ograniczone grono odbiorców.

Playstation Plus Czerwiec 2019: Borderlands: The Handsome Collection

Gdybym miał scharakteryzować Borderlands w kilku słowach? Specyficzna, postapokaliptyczna strzelanka w klimacie komiksowym. Myślę, że prościej się nie da. Zatem już na wstępie dla osób, które nie miały nigdy wcześniej do czynienia z tym tytułem, powinien być to jasny sygnał, że albo go pokochają, albo będą mijać z daleka. Dla tych bardziej zainteresowanych dodam, że w przypadku The Handsome Collection otrzymujemy dostęp nie do jednej gry, a do całego pakietu. Składa się on bowiem z Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel, wraz ze wszystkimi dodatkami.

Playstation Plus Czerwiec 2019: Sonic Mania

Sonic Mania to kompletny reprezentant gier platformowych, znanych starszym graczom z czasów dzieciństwa. Poza charakterystycznym, niebieskim jeżem otrzymujemy możliwość rozgrywki jeszcze dwiema postaciami: Tails i Knuckles. W ramach dwuwymiarowej zabawy przyjdzie nam pokonać ponad 12 poziomów, a wszystko w trybach dla jednego gracza, współzawodnictwa lub kooperacji.

 

Zatem reasumując, zgodzicie się ze mną, że najnowsza oferta w ramach Playstation Plus jest dość smakowitym kąskiem, ale z pewnością nie dla każdego odbiorcy?

Borderlands: The Handsome Collection i Sonic Mania będą dostępne do pobrania w PS Plus od 4 czerwca.

 

źródło: playstationplus.com

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: