Raising Kratos God of War

„Raising Kratos” – obejrzyj na YouTube dwugodzinny film o powstawaniu „God of War”

„Raising Kratos” – taki tytuł posiada dwugodzinny film dokumentalny, który Playstation opublikowało na swoim oficjalnym profilu w serwisie YouTube. Teraz każdy będzie mógł poznać proces tworzenia popularnej gry od kuchni. Film dostępny jest również z polskimi napisami. 

Kiedy myślisz o najpopularniejszych tytułach przeznaczonych na Playstation na pewno jedną z pierwszych pozycji, które przychodzą Ci do głowy jest właśnie „God of War”. Postać Kratosa jest ikoną samą w sobie i chyba ciężko dziś spotkać gracza, który nie kojarzy tego brodatego, charakternego Boga Wojny chociażby z wyglądu. Dokument, opowiadający o powstawaniu GoW jest więc, tym bardziej smakowitym kąskiem, bo nie tylko pokazuje działania twórców zza kulis, ale prezentuje tak naprawdę cały, pięcioletni proces jej tworzenia. Od samych początków, aż do momentu wydania dzieła ochrzczonego mianem „God of War”.

„Raising Kratos”, to obowiązkowa pozycja nie tylko dla fanów serii GoW.

Tak obszerny materiał powinien być wartościowy również dla tych osób, które po prostu interesują się tworzeniem gier lub, co więcej, wiążą z tym swoją przyszłość. A trzeba mieć na uwadze, że to nie byle jaki przykład, bowiem God of War był nie tylko jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na Playstation 4 w ubiegłym roku. Produkcja uznana była również w wielu publikacjach za Grę Roku.

 

źródło: Playstation

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: