The Sims 4 i GRID 2

The Sims 4 i GRID 2 do pobrania na PC zupełnie za darmo!

Platformy Steam i Origin przygotowały świetne promocje dla swoich użytkowników. The Sims 4 i GRID 2 można pobrać zupełnie za darmo, wystarczy zalogować się do sklepu, kliknąć w odpowiedni link i gotowe. I wiesz co? Uważam, że bez względu na to jak bardzo klimat wspomnianych tytułów uderza w Twoje gusta, warto skorzystać i pobrać gry do swojej kolekcji!

Odnoszę wrażenie, iż panuje taki stereotyp, mówiący o tym, że w Simsy to bardziej Panie wolą pograć, natomiast w wyścigi samochodowe to jednak bardziej Panowie. W większości przypadków pewnie właśnie tak jest, uważam jednak, że „darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda” i z promocji na obie gry powinien skorzystać każdy. A nuż się przyda!

The Sims 4 to pewnego rodzaju ikona.

W zasadzie Simsy same w sobie są ikoną gier komputerowych. Czegokolwiek byśmy o tej serii nie powiedzieli należy oddać jej to, że obecna jest z nami na rynku już od wielu, wielu lat. Symulator życia? W czasach, gdy byłem dzieckiem pierwsze Simsy to było prawdziwe wow! Dziś? Chyba ciężko znaleźć gracza, który nie ma pojęcia czym charakteryzuje się ta seria.

The Sims 4

Wydawca EA udostępnia The Sims 4 zupełnie za darmo dla użytkowników platformy Origin. Trzeba więc posiadać aktywne konto, by móc pobrać grę do swojej biblioteki. Co więcej, gra kompatybilna jest nie tylko z platformą Windows, ale również z macOS. Przyznam, że na Origin nie logowałem się już przeszło dwa lata, odkąd całkowicie przesiadłem się na Playstation 4, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odkurzyć stare konto i po prostu odhaczyć kolejny tytuł do prywatnej kolekcji.

Aby pobrać The Sims 4 wystarczy kliknąć w TEN link. Oferta ważna jest do 28 maja.

GRID 2 do pobrania za darmo w Steam.

GRID 2 to oczywiście gra wyścigowa. Nawet, jeśli ktoś nie miał wcześniej do czynienia z tym tytułem, to główny obrazek w moim wpisie już zdradził o co chodzi. Warto podkreślić, że GRID posiada zarówno wielu miłośników, jak i przeciwników. Po jednej stronie tytuł broni się sporą ilością pozytywnych opinii w internecie, natomiast po drugiej stronie nie brakuje graczy, którzy zarzucają grze zbyt prosty model jazdy i to, że jest po prostu zbyt banalna.

 

Aby dodać GRID 2 do biblioteki Steam, wystarczy kliknąć w TEN link. Tutaj czasu na podjęcie decyzji jest jednak zdecydowanie mniej, bo oferta specjalna wygasa dziś, o godzinie 19:00 czasu polskiego.

 

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: