Batwoman

Pierwszy zwiastun serialu „Batwoman” i Spotify za 0,99 groszy przez 3 miesiące!

Niestety nie jestem w stanie przeznaczyć na tworzenie wpisów tyle czasu, ile bym sobie życzył, przynajmniej na ten moment swojego życia. Nie chciałbym jednak, by umykały zarówno mnie, jak i Wam te bardziej istotne lub po prostu ciekawsze wydarzenia ze świata nowych technologii. Postanowiłem więc publikować krótkie zestawienia, w których poświęcać będę dosłownie kilka zdań na tematy, które w moim odczuciu nie powinny zostać pominięte. Mnie będzie łatwiej taką krótszą formę przekazu pogodzić z resztą obowiązków, a Wam – mam nadzieję – łatwiej będzie ją po prostu przyswoić. 

Jesienią zadebiutuje serial „Batwoman” – jest zwiastun.

Zwiastun, który trochę mnie zaskoczył. Fakt, ostatnimi czasy uwaga miłośników komiksowych bohaterów skupiona była przede wszystkim na produkcjach ze stajni Marvela, które przeplatane były co jakiś czas pojedynczymi „strzałami” ze strony DC, ale serialu, poświęconego postaci Batwoman kompletnie się nie spodziewałem.

 

Produkcja przedstawiać będzie losy Kate Kane, kuzynki Bruce’a Wayne’a, która pod nieobecność Batmana sama bierze w ręce losy Gotham City i panujących tam przestępców. Kane zdobywa dostęp do tajnej siedziby Batmana w Wayne Enterprises, wykorzystuje jego technologię do własnych potrzeb i przywdziewając kostium Batwoman staje na straży sprawiedliwości wspomnianego miasta. Schemat fabuły na pierwszy rzut oka przedstawia się dość banalnie, ale jeśli twórcy zadbają o szczegóły to serial może się oglądać całkiem przyjemnie.

Jak już wspomniałem – premiera jesienią tego roku.

Spotify ponownie za 0,99 groszy przez okres 3 miesięcy

Podobna oferta pojawiała się już wielokrotnie w przeszłości. Być może ma to na celu odwrócenie uwagi od płatnych usług oferowanych od kilku dni przez YouTube – YouTube Premium i YouTube Music. Tak czy inaczej, Spotify po raz kolejny umożliwia potencjalnym klientom korzystanie z pełnej oferty serwisu za zaledwie 0,99 groszy! Słowa „potencjalnym” nie użyłem bez powodu, gdyż promocja skierowana jest wyłącznie do tych osób, które nie korzystały jeszcze ze Spotify Premium.

Spotify za 99

Dla tych użytkowników, którzy z jakiegoś powodu zrezygnowali z oferty Premium, Spotify również ma propozycję. W cenie 19,99 zł, która jest standardową kwotą za miesiąc korzystania z serwisu, można teraz wykupić trzymiesięczny dostęp.

 

źródło: spotify ; theverge

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: