Westworld season 3

Nie samą „Grą o tron” człowiek żyje. HBO przedstawia zwiastun 3 sezonu Westworld

Przyznam szczerze, że odkąd próbuję trochę w filmy i seriale na łamach techplay.pl, mam znacznie więcej okazji do tego, by poznać chociażby zarys tych produkcji, które cieszą się dzisiaj zainteresowaniem. Dotychczas zwracałem uwagę tylko na te tytuły, które albo wyraźnie uderzały w bliskie mi klimaty, albo zostały mi po prostu przez kogoś polecone. „Westworld” jest właśnie jednym z takich seriali, gdzie musiałem zagłębić się w temat, ale absolutnie tego nie żałuję. HBO opublikowało właśnie trailer 3 sezonu. Ktoś reflektuje?

HBO zdaje sobie sprawę, że konkurencja nie śpi i po emisji ostatniego odcinka finałowej serii „Gry o tron” trzeba swoim widzom coś po prostu zaproponować. I wtedy pojawia się on… zwiastun trzeciego sezonu „Westworld”. Z tym, że na oficjalną premierę jeszcze sobie poczekamy…

 

Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że główną rolę odegra tym razem Aaron Paul, znany do tej pory głównie z postaci Pinkmana w „Breaking Bad”. Sam BB nie jest produkcją bliską memu sercu, ale w tajemnicy zdradzę Wam, że można obejrzeć wszystkie sezony na Netflixie w jakości 4K. Jeśli ktoś do tej pory nie miał okazji, jest szansa, by nadrobić zaległości. A podobno warto, bo pozytywnych opinii jest mnóstwo. Wracając jednak do tematu, zwiastun „Westworld 3” zdradza, iż tym razem zetkniemy się z przyszłością. Gadżety, nowe technologie, futurystyczne otoczenie i… odtwarzany przez cały czas trwania zwiastunu „Brain Damage”, czyli utwór zespołu Pink Floyd. Świetne połączenie!

To jednak wszystko, co zdradza sam materiał filmowy. No może jeszcze to, że wspomniany bohater nie ma łatwego życia i pewnie nie mógłby uchodzić za wzór do naśladowania. Nie wiadomo jednak na co tak naprawdę możemy liczyć. Ile odcinków zostanie ostatecznie nakręconych i co najważniejsze – kiedy odbędzie się premiera? W internetach można przeczytać również o kolejnych osobach, które dołączą do obsady filmu, jednak są to informacje z nieoficjalnego źródła. Sam trailer również nie potwierdza obecności nikogo więcej.

Na obecną chwilę pewne jest, że trzeci sezon „Westworld” zadebiutuje dopiero w 2020 roku. Z racji tego, że nie mamy jeszcze połowy 2019, a już „karmieni” jesteśmy materiałami promocyjnymi, strzelałbym w pierwszy kwartał przyszłego roku.

 

źródło: polygon.com

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: