Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 za 80 zł miesięcznie w abonamencie Play!

Nie ulega wątpliwości, że zwolenników nabywania telefonu wraz z abonamentem może być tak samo wielu, jak osób, które uważają, że bardziej opłaca się kupić smartfon w sklepie za gotówkę i dobrać do niego atrakcyjny pakiet na kartę. Najczęściej to właśnie produkt, pochodzący z tzw. „wolnej sprzedaży” będzie dla nas najkorzystniejszym rozwiązaniem, bo umówmy się – operator komórkowy, bez względu na poziom atrakcyjności swojej oferty, nie pozwoli sobie zrobić krzywdy. Czasem trafiają się jednak okazje, które naprawdę warto wziąć pod uwagę i przekalkulować. Taką ofertę przygotował właśnie Play – Xiaomi Redmi Note 7 za 80 zł miesięcznie. 

„Gwarancja najniższej ceny” – taki tytuł nosi pełna oferta fioletowego operatora, która faktycznie składa się z mniej lub bardziej atrakcyjnych propozycji. Do tych z wyższej półki na pewno można zaliczyć Huawei P20 Pro, którego możecie nabyć za symboliczną złotówkę, przy abonamencie 140 złotych. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale jak komuś akurat kończy się umowa, a celuje w mocniejsze podzespoły, to na pewno warto rozpatrzyć powyższą pozycję. Do wyboru jest też między innymi Samsung Galaxy A40, przy abonamencie 90 złotych.

Xiaomi Redmi Note 7, Huawei P20 Pro

Najkorzystniej wypada jednak Xiaomi Redmi Note 7. Decydując się na miesięczny abonament w kwocie 80 złotych otrzymujemy smartfon z mocną specyfikacją techniczną, który na polskim rynku zadebiutował w marcu tego roku. Redmi Note 7 nie każdemu może jednak odpowiadać, chociażby ze względu na swoje gabaryty. Urządzenie dysponuje bowiem wyświetlaczem o przekątnej 6,3 cala, generującym obraz w rozdzielczości Full HD+. Powierzchnie ekranu pokrywa powłoka ochronna Gorilla Glass 5.

Jeśli chodzi o podzespoły, tutaj mamy do czynienia z układem Snapdragon 660, który wspierany jest przez 4-gigowy układ pamięci RAM. Producent zadbał również o 64 GB pamięci przeznaczonej na zapis danych przez użytkownika. Myślę, że w większości przypadków, nie będzie konieczna instalacja dodatkowej karty pamięci, ale warto podkreślić, że jest taka możliwość. Atrakcyjnie, przynajmniej na pierwszy rzut oka, przedstawia się również wbudowany akumulator, a konkretnie mówiąc – jego pojemność. Według specyfikacji technicznej jest to aż 4000 mAh. Trzeba wziąć jednak pod uwagę mocny hardware, który na pewno potrzebuje sporo mocy do zasilania no i przede wszystkim wyświetlacz o dużej przekątnej. Czas pracy na jednym cyklu ładowania nie musi być więc wcale szczególnie wysoki.

Jak już wspomniałem, oferta składa się z wielu pozycji. Ja nadmieniłem tylko o tych, które w moim odczuciu wydawały się najbardziej interesujące. Odsyłam Was jednak do pełnej listy produktów w ramach akcji „Gwarancja najniższej ceny”. Być może coś jeszcze zwróci Waszą uwagę.

Promocja w Play potrwa do 9 czerwca.

 

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: