jessica-jones-sezon-3

„Jessica Jones” sezon 3: Jest zwiastun, zapowiadający finałową serię.

„Jessica Jones”, to tak naprawdę ostatni owoc współpracy Marvela z Netflixem. Przynajmniej na razie. Jeśli, możemy wierzyć temu, co zaprezentowano w najnowszym zwiastunie 3 sezonu, to główna bohaterka planuje zejść ze sceny, pozostawiając po sobie jeszcze długo unoszący się kurz. Jest dynamicznie, tajemniczo, a momentami nawet mrocznie! 

Kiedy po premierze Netflixa w Polsce zacząłem zagłębiać się w temat seriali o superbohaterach „Jessica Jones” była jedną z tych pozycji, która interesowała mnie najmniej. Dobra, wcale mnie nie interesowała. Wiem, przepraszam i biję się w pierś z tego tytułu, ale niestety niespecjalnie ufam bohaterom, którzy nie walczą ze złem w obcisłych kostiumach. Tak już mam. Po obejrzeniu „The Defenders” zmieniłem jednak zdanie, a najnowszy zwiastun, promujący finałowy sezon serialu utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że to była dobra decyzja.

 

„Jessico Jones… jesteś oszustką.” – takie słowa kieruje do sprytnej pani detektyw Gregory Sallinger – seryjny morderca, który – według tego, co mogliśmy zaobserwować w powyższym materiale – będzie głównym zmartwieniem Jones w najnowszych odcinkach. Podczas rozmowy telefonicznej wyraźnie daje jej również do zrozumienia, że planuje ją zabić. Możemy więc przypuszczać, że pomiędzy tymi postaciami nie będzie tzw. chemii. Jones, chcąc dopaść swojego prześladowce będzie musiała współpracować z Trish, co już samo w sobie będzie dla niej sporym wyzwaniem. Co więcej, Jeri Hogarth – prawniczka, która do tej pory pomagała Jessice, tym razem stanie po przeciwnej stronie barykady, broniąc wspomnianego psychopatę.

Wygląda więc na to, że Jessica planuje odejść w taki sposób, byśmy jeszcze długo ją wspominali. Oby tak rzeczywiście było, bo przecież wielokrotnie spotykaliśmy się już z sytuacjami, gdzie zwiastun ujawniał wszystko to, co najlepsze w produkcji, a po premierze dostawaliśmy przysłowiowe flaki z olejem. Jessico, nie zepsuj tego!

3 sezon serialu „Jessica Jones” zadebiutuje na platformie Netflix już 14 czerwca.

 

Chcesz być na bieżąco z publikacjami na blogu? Obserwuj mnie na Facebooku, Twitterze i Instagramie! Z góry dzięki za zaufanie!

 

źródło: netflix polska

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: