Dark zwiastun 2 sezon

Nowy zwiastun „Dark” informuje nas, że łącznie będą 3 sezony!

„Dark”, to bez wątpienia jedna z tych produkcji, podczas której nie powinno się nawet wychodzić po przysłowiową herbatę do kuchni. Przebieg wydarzeń i szczegółów jest na tyle duży i nieprzewidywalny, że bardzo łatwo stracić wątek. Tak było oczywiście od pierwszych minut pierwszego sezonu. Jak będzie w drugim? Wiele wskazuje na to, że schemat tworzenia kolejnych scen będzie bardzo podobny, choć najnowszy zwiastun w zasadzie niewiele zdradza. 

Moja pierwsza myśl po obejrzeniu kolejnego zwiastunu 2 sezonu: Doskonałe przypomnienie! Dokładnie tak. Sceny, z których składa się kolejny trailer to w zasadzie zlepek migawek znanych nam z pierwszego sezonu. Jeśli ktoś zakończył swoją przygodę z niemieckim serialem na tyle dawno, że zapomniał już co się wydarzyło, będzie to świetne przygotowanie do tego, by zasiąść przed sezonem drugim. Jeśli jednak „Dark” był Ci do tej pory obcą produkcją, zdecydowanie nie odtwarzaj poniższego materiału i natychmiast bierz się za nadrabianie zaległości!

 

Poza wspomnianym zlepkiem jest coś, co wyróżnia powyższy zwiastun na tle innych. Materiał nie tylko zapowiada premierę sezonu drugiego, ale również wyraźnie podkreśla, że widzowie mogą liczyć na sezon trzeci. Coś pięknego! Już teraz w mojej głowie kotłują się myśli związane z tym na ile pytań zadanych w pierwszym wydaniu „Dark” odpowie sezon drugi? A na ile będziemy wciąż musieli zaczekać do trzeciej odsłony serialu? No i najważniejsze – czy w trzecim sezonie faktycznie nastąpi finał całej historii czy może twórcy pokuszą się o kontynuację?!

Przypominam, premiera drugiego sezonu „Dark” już 21 czerwca, oczywiście na Netflixie.

 

Chcesz być na bieżąco z publikacjami na blogu? Obserwuj mnie na Facebooku, Twitterze i Instagramie! Z góry dzięki za zaufanie!

 

źródło: netflix polska

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: