Playstation Plus

Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo od lipca w ramach PS Plus

Czerwiec powoli dobiega końca, a to znak, że już za kilka dni abonenci usługi Playstation Plus będą mogli pobrać bezpłatnie kolejne tytuły w ramach oferty „Darmowe gry co miesiąc”. Tym razem do dyspozycji graczy koncern Sony odda takie produkcje, jak Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo. Słowem, będziemy mogli się pościgać i pokopać piłkę!

Pro Evolution Soccer 2019 to ubiegłoroczna odsłona popularnego cyklu od firmy Konami. Jak dobrze wiemy, produkcja ma sporo swoich zwolenników i przeciwników. Podobnie zresztą jak FIFA, z którą PES od lat próbuje dzielnie rywalizować. Mnie osobiście piłka w tym wydaniu nieszczególnie przypadła do gustu, w żadnym wypadku nie oznacza to jednak, że PES przegrywa na każdej płaszczyźnie z produkcją od EA. Zatem, jeśli ktoś chciałby spróbować, chociażby tylko po to, by przekonać się na własnej skórze na czym polega różnica pomiędzy jednym, a drugim tytułem, to niewątpliwie jest ku temu doskonała okazja.

 

Horizon Chase Turbo to z kolei typowy „odmóżdżacz”. Gra nawiązuje klimatem do 16-bitowych gier z lat 80-tych i 90-tych, więc zakładam, że przypadnie do gustu przede wszystkim starszym odbiorcom. Nie zabraknie zawrotnej prędkości oraz sporej ilości poziomów do pokonania, a co najważniejsze – trybu wieloosobowej rozgrywki. Mowa tutaj nie tylko o typowej potyczce w sieci, ale również o możliwości rywalizacji na podzielonym ekranie. Świetna opcja, w przypadku gdy wpadają do Was znajomi, którzy niekoniecznie czują się pewnie w klimacie Fify czy UFC.

 

Zatem podsumowując, do 1 lipca obowiązywać będzie jeszcze bieżąca oferta w ramach PS Plus, w skład której wchodzą takie tytuły, jak Borderlands: The Handsome Collection oraz Sonic Mania. Nowa lista gier dostępna będzie dopiero od 2 lipca.

 

Chcesz być na bieżąco z publikacjami na blogu? Obserwuj mnie na Facebooku, Twitterze i Instagramie! Z góry dzięki za zaufanie!

 

źródło: ps-plus.pl

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: