Stranger Things 3 zwiastun

Wygląda na to, że poprzednie 2 sezony to była sielanka. Zobacz nowy zwiastun Stranger Things 3!

Do tej pory mogliśmy zobaczyć dwa materiały wideo, zapowiadające Stranger Things 3. Za każdym razem, gdy odtwarzałem każdy z nich z jednej strony czułem podekscytowanie, że do oficjalnej premiery jest coraz bliżej, natomiast z drugiej strony po obejrzeniu pozostawał niedosyt. Niby ci sami bohaterowie, których darzę mniejszą lub większą sympatią. Niby to samo miasteczko i historia… ale klimat jednak zdecydowanie zbyt spokojny. Finałowy zwiastun zupełnie zmienia punkt widzenia. Wygląda na to, że poprzednie serie odcinków to był tylko przysłowiowy „spacer”. 

Zwiastun nie uchyla zbyt wiele szczegółów, jeśli chodzi o fabułę. Zresztą poprzednie zapowiedzi również. Ewidentnie widać jednak, że bohaterowie będą mieli do czynienia z czymś niewyobrażalnie złym. Można odnieść wrażenie, że jest to coś, co odpowiada za wszystkie przykrości, które od samego początku dotykały mieszkańców Hawkins. Co więcej, Łupieżca Umysłów, który w poprzedniej odsłonie wybrał Will’a na swojego nosiciela, prawdopodobnie nie został ostatecznie wygnany do swojego świata i według tego, co przedstawia zwiastun można odnieść wrażenie, że jego ofiarą tym razem zostanie Billy – przyrodni brat Max. Swoją drogą, ten gość od początku mi się nie podobał. 😉

 

Być może to właśnie monolog Łupieżcy Umysłów słychać w tle podczas trwania zwiastunu. Być może to właśnie z nim przyjdzie zmierzyć się bohaterom w ostatecznej bitwie o losy mieszkańców Ziemi. A może będzie to tylko wstęp i rozgrzewka przed potężnym uderzeniem z alternatywnego świata? Teraz można tylko snuć domysły, ale w ramach pocieszenia dodam, że w tym wszystkim jest coś, czego jestem pewien w stu procentach. Twórcy po prostu nie mogą tego teraz popsuć. Nie w tym momencie. Kumulacja wydarzeń z dwóch poprzednich sezonów. Wielka bitwa, do której trwają wielkie przygotowania, mobilizacja sił i na końcu walka o wszystko.

Tak, jak zwykle podchodzę do materiałów promujących z dużym dystansem, tak tutaj muszę w pełni zaufać i wierzyć, że Stranger Things 3 nie będzie gorsze od poprzednich sezonów. Co więcej, będzie jeszcze lepsze!

Premiera serialu na platformie Netflix już 4 lipca.

 

Chcesz być na bieżąco z publikacjami na blogu? Obserwuj mnie na Facebooku, Twitterze i Instagramie! Z góry dzięki za zaufanie!

 

źródło: Netflix Polska

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: