Detroit Become Human PS Plus

PS Plus Lipiec 2019: Sony ostatecznie zmieniło ofertę darmowych gier!

Miał być „Pro Evolution Soccer 2019”, ale nie będzie. Sony ostatecznie zmieniło ofertę darmowych gier dostępnych w ramach aktywnej subskrypcji Playstation Plus i zamiast wspomnianej piłki nożnej od Konami zaoferowało graczom „Detroit: Become Human” w Cyfrowej Edycji Specjalnej. Nie mam pojęcia czym podyktowana jest taka właśnie decyzja, ale z mojego punktu widzenia to akurat pozytywna zmiana. Tym bardziej, że od pewnego czasu przymierzałem się do tej gry, a tu proszę – jak na życzenie. 

Nie dalej, jak kilka dni temu pisałem na temat zbliżającej się lipcowej oferty gier w ramach PS Plus. Wówczas Sony zapewniało, że do dyspozycji graczy zamierza oddać takie tytuły, jak „PES 2019” i „Horizon Chase Turbo”. Dziś, kiedy miała nastąpić wspomniana aktualizacja, dowiadujemy się, że wprowadzono zmiany. Zmiany, które dotyczą co prawda tylko jednej ze wspomnianych pozycji, ale to właśnie ten „drobny” szczegół może mieć dla posiadaczy Playstation Plus największe znaczenie. Zamiast pobiegać za piłką i przetestować grę, która od lat rywalizuje z popularną Fifą, wcielimy się w rolę androidów w produkcji studia Quantic Dream.

Tak więc lipiec upłynie nam pod znakiem „Detroit: Become Human”.

 

Jeśli ktoś, podobnie jak ja, przymierzał się do rozgrywki w „Detroit: Become Human”, czekając na dobrą okazję do zakupu, to lepszej chyba nie mógł sobie wymarzyć. Warto wspomnieć, że Sony oferuje ten tytuł w Cyfrowej Edycji Specjalnej, która składa się oczywiście z gry, cyfrowych materiałów graficznych, ścieżki dźwiękowej, awatarów, dynamicznych motywów dla PS4 oraz – co ciekawe – dodatkowej gry w postaci Heavy Rain. Tytuł ten był już chyba dostępny w ramach PS Plus kilka miesięcy temu, o ile dobrze pamiętam. Jeśli ktoś wówczas nie skorzystał, może nadrobić zaległości.

Tak, jak wspomniałem na początku – oferta darmowych gier na miesiąc lipiec jest już dostępna w Playstation Store.

 

Chcesz być na bieżąco z publikacjami na blogu? Obserwuj mnie na Facebooku, Twitterze i Instagramie! Z góry dzięki za zaufanie!

 

źródło: Playstation Polska

Piotr Sojski

Bloga techPlay.pl stworzyłem przede wszystkim po to, by spełniać się w tym, co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Mam nadzieję, że od czasu do czasu uda mi się też napisać przy tym coś mądrego. Słowem, wspólnie z Wami pragnę odpoczywać tutaj od pracy i codziennych obowiązków. ;-)

A nuż Cię zainteresuje: